Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Akyazı Kombi Kart Tamiri

Akyazı Kombi Kart Tamiri
Akyazı Kombi kart tamiri olarak her zaman en iyisi için faaliyet göstermekte olup siz değerli tüketicilerimize kaliteli ve konforlu kombi kart tamiri hizmeti sunmaktayız. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde bulunmaktadır.
Akyazı Kombi kart tamiri yapmış olduğumuz kartlar sıfır kartlara eş değer olarak yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kartlarınıza 1 yıl boyunca servis garanti hizmeti de sunmaktayız. Tamir esnasında parçaları değiştirirken kullandığımız parçalar TSE onaylı ve belgelidir.
Fiyatlarımız da %45 – 50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun kombi kart tamiri hizmeti vermekteyiz. Kaliteyi ekonomik fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönş yapılarak kartınız da oluşan sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.
Sizler de kartınız da oluşan tamirler için Akyazı Kombi kart tamiri servisi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
İsterseniz de X Kombi kart tamiri web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Merkez Adresimiz haritadaki Yerimiz ;