Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Anadolu Yakası Kombi Kart Tamiri

Anadolu Yakası Kombi Kart Tamiri
Anadolu Yakası Kombi kart tamiri olarak her zaman kaliteli ve konforlu kart tamiri hizmeti vererek tüm tüketicilerimize 1 yıl garantili kombi kart tamiri hizmeti sunmaktayız. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olup en iyi şekiller de kombi kart tamiri hizmeti vermektedir.
Anadolu Yakası Kombi kart tamiri servisi fiyatların da % 45 - 50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis hizmeti vermektedir. Kart tamiri esnasında kullanmış olduğumuz yeni parçalar TSE onaylı ve belgeli parçalardan oluşmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm kombi kart tamirleri sıfır kartlara eş değer olarak yapılmaktadır. Marka ve model gözetmeksizin tüm kombi kart tamiri hizmetini vermekteyiz.
Anadolu Yakası Kombi kart tamiri olarak sadece kombi kart tamiri değil aynı zaman da Ferroli kombi servisi ve Protherm kombi servisi hizmetleri de vermektedir.
Sizler de Anadolu Yakası Kombi kart tamiri hizmetinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz ;


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Merkez Adresimiz haritadaki Yerimiz ;