Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Ayazma Kombi Kart Tamiri

Ayazma Kombi Kart Tamiri
Ayazma kombi kart tamiri 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olan firmamız siz değerli tüketicilerine en iyi şekilde kombi kart tamiri hizmeti vermektedir. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Ayazma kombi kart tamiri esnasında kullanmış olduğumuz yedek parçalar TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak işlem görmektedir. Kombi cihazınız hangi model ve marka olursa olsun her türlü kombi kart tamiri işlemini yapmaktayız.
Yapmış olduğumuz tüm kombi kart tamirleri sıfır kartlara eş değer olarak yapılmaktadır. Kartınızı firmamıza teslim ettiğiniz gün içerisinde tamir edilerek sizlere yapılmış ve 1 yıl garanti sunulmuş kartınız teslim edilmektedir. Her zaman en iyisi için faaliyet göstermekteyiz.
Sizler de Ayazma kombi kart tamiri hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak kombi kart cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.
İsterseniz de Ayazma kombi kart tamiri web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Merkez Adresimiz haritadaki Yerimiz ;