Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Bulgurlu Kombi Kart Tamiri

Bulgurlu Kombi Kart Tamiri
Bulgurlu kombi kart tamiri 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olan firmamız siz değerli tüketicilerine en iyi şekilde kombi kart tamiri hizmeti vermektedir. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Bulgurlu kombi kart tamiri servisi esnasında kullanmış olduğumuz yedek parçalar TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak işlem görmektedir. Kombi cihazınız hangi model ve marka olursa olsun her türlü kombi kart tamiri işlemini yapmaktayız.
Yapmış olduğumuz tüm kart tamirleri sıfır kartlara eş değer olarak yapılmaktadır. Kartınızı firmamıza teslim ettiğiniz gün içerisinde tamir edilerek sizlere yapılmış ve 1 yıl garanti sunulmuş kartınız teslim edilmektedir. Her zaman en iyisi için faaliyet göstermekteyiz.
Fiyatlarımızda yarı yarıya indirimlere başlatarak her bütçeye uygun kart tamiri hizmeti vermekteyiz. Kombi kartların da marka ve model fark etmeksizin yapmış olduğumuz ve olacağımız tüm servis hizmetlerimiz 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır.
İsterseniz de Bulgurlu kombi kart tamiri web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Merkez Adresimiz haritadaki Yerimiz ;