Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Elmalı Kombi Kart Tamiri

Elmalı Kombi Kart Tamiri
Elmalı kombi kart tamiri olarak yapmış olduğumuz tüm marka ve model gözetmeksizin elektronik kombi kartınız da oluşan tüm sorunları aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olup siz değerli tüketicilerimize sıfıra eş değer kart tamiri hizmeti sağlamaktayız.
Elmalı kombi kart tamiri ,kart tamiri esnasında kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar TSE standartlarına uygun ve belgeli'dir. Firmamız yapmış olduğu kart tamirilerini 1 yıl boyunca servis garanti altına almaktadır. Her zaman en iyisi için faaliyet vermekte olan firmamız siz değerli tüketicilerine kaliteli ve konforu yüksek servis hizmeti sağlamaktadır.
Sizler de Elmalı kombi kart tamiri hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak kombi kart cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.
İsterseniz de Elmalı kombi kart tamiri web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Merkez Adresimiz haritadaki Yerimiz ;