Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Hakkımızda

Erfa Group olarak 2003 yılından beri İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında kombi teknik servis hizmetleri veren firmamız, Ümraniye merkezli olarak siz değerli müşterilerimiz için kombi kart tamir hizmetleride vermektedir. Her model kombiler için kart tamir hizmetleri veren firmamız bu sayede müşterilerimize daha uygun çözümler üreterek onların sorunlarını çözümlemektedir. Firmamız sizler için üretmiş olduğu tüm kombi kart tamir hizmetleri 1 yıl servis garantisi altına alarak sizleri daha uzun ömürlü sonuçlara ulaştırmaktadır.

Uzman Kadro Yapısı

Firmamız sizler için üretmiş olduğu kombi kart tamir hizmetlerinde alanında uzman kişilerden oluşan teknik ekipleri ve profesyonel atölyesi sayesinde sizlerin kart tamir hizmetlerini garantili bir şekilde sonuca ulaştırmaktadır.

444 27 28

Çağrı merkezimiz sayesinde kombi kart tamir hizmetlerini Tüm Türkiye geneline ulaştıran firmamız bu aşamda İstanbul merkezli olan atölyesi sayesinde sizin sorunlarınızı en kısa sürede sonuca ulaştırmanın amacındadır.LiveZilla Live Chat Software