Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri
Kombi Kart Tamiri olarak her zaman kaliteli ve konforlu servis hizmetinde bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Ayrıca yedek parça değişimleri TSE standartlarına uygun ve belgeli parçalardan oluşmaktadır. Sizler de firmamızı aradığınız zaman sizlere kaliteli ve konforlu kombi kart tamiri hizmeti sağlamaktayız.
Kombi Kart Tamiri hizmetleriniz aradığınız gün sizlere geri dönüş yaparak kombi kartınız da oluşan sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmaktadır. Kart tamirleriniz aynı gün akşamın da sizlere teslim edilmektedir. Yapmış olduğumuz kombi kartları sıfır kartlara eş değer olarak yapılmaktadır.
Firmamız kombi kart tamirin de %50 lere varan indirimlere giderek her türlü kombinin kart tamir hizmetini ekonomik fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yapmış olduğumuz kaliteli işler sayesin de müşteri portföyümüzü genişleterek piyasada emin adımlar ile ilerlemekteyiz. Uzun yıllardır kombi kart tamiri sektörü içerisin de bulunarak müşterilerimizin neyi ne şekil de istediklerini çok iyi analiz etmekteyiz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Diğer hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ; + Protherm Kombi Servisi
+ Ferroli Kombi Servisi

Merkez Adresimiz haritadaki Yerimiz ;