Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Kocatepe Kombi Kart Tamiri

Kocatepe Kombi Kart Tamiri
Kocatepe Kombi kart tamiri olarak yapmış olduğumuz tüm kart tamirleri 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde bulunmaktadır. Kaliteli ve konforlu servis hizmeti sağlayarak müşterilerimizi mağdur ettirmemekteyiz.
Kocatepe Kombi kart tamiri , yapmış olduğumuz kart tamirleri sıfır kartlara eş değer olarak yapılmaktadır. Fiyatlarımız da % 40 – 50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun kombi kart tamiri hizmeti sağlamaktayız. Tamir esnasında kullanmış olduğumuz tüm parçalar TSE onaylıdır.
Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak kombi kartınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüp sizlere teslim etmekteyiz.
Sizler de Kocatepe Kombi kart tamiri hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Ferroli kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.
İsterseniz de Kocatepe Kombi kart tamiri web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Merkez Adresimiz haritadaki Yerimiz ;