Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Kombi Kart Arıza Tamiri

Kombi Kart Arıza Tamiri kaliteli kart tamiri hizmeti vererek müşterilerine garantili ve sorunsuz kombi kart tamiri hizmeti sağlamaktadır. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisin de olup siz değerli müşterilerimize kart tamiri hizmeti vermektedir.
Kombi Kart Arıza Tamiri yapmış olduğu kart tamirleri 1 (bir) yıl boyunca firmamız tarafından servis garanti altına alınmaktadır. Sizler de firmamızın kombi kart tamiri hizmetinden yararlanmak istiyorsanız 0216 344 10 10 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere geri dönüş yapılarak kartınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmaktayız.
Yapmış olduğumuz kombi kartları sıfır kartlarla aynı özelliklere ve değerlere sahiplerdir. Bunun yanı sıra kart tamiri esnasında da kullanmış olduğumuz yedek parçalar TSE standartlarına uygun ve belgelidir. Her türlü hizmetimiz de garantili parçalar kullanmaktayız. Personellerimiz işinde son derece titiz ve uzman olup neyin ne şekilde yapılacağını çok iyi analiz etmektedirler.

Merkez Adresimiz haritadaki Yerimiz ;