Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Arızalı kombi kartlarınız için ekonomik fakat kalıcı sonuçlar üreten firmamız her model kombi kart tamiri işlemleri ile sizlerin hizmetinizdedir. 444 27 28 Kombi Kart Tamiri çağrı merkezimizi arayarak 1 yıl servis garantili kart tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tamamı profesyonel kişilerden oluşan servis ağımız sayesinde siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca kombi kart tamir sektöründe hizmet veren firmamız hizmetlerinde arızalı olan kombi kartın değişimi ile kalmayıp arızanın kaynağınıda tespit etmektedir örnek vermek gerekirse voltaj dalgalanması yüzünden arızalan kombi kartın değişimi yapıldıktan sonra elektrik şebekesi kaynaklı tekrar bir arıza yapma durumu muhtemel olduğundan kombi kullanıcılarına regülatör takmalarını tavsiye etmektedir.

Kombi Kart Tamiri Fiyatları

Kombi kart tamir fiyatları marka ve modellere göre değişiklik göstermektedir en güncel fiyatlarımıza ulaşmak için 444 27 28 Kombi Kart Tamiri çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Öte yandan kombi kart tamiri yeni kombi kartlara göre çok daha ekonomik olmakla birlikte revizyonlu kartlar kalite ve güven açısından da yeni kartlara göre bir farklılık göstermemektedir.

Kombi Kart Tamiri Güvenlimidir?

Bir çok müşterimizin çağrı merkezimize yönelttiği soru olan kombi kart tamiri güvenlimidir garanti verebilirmisiniz? Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Erfa Group olarak tarafımızca yapılan kombi kart tamir işlemleri 1 yıl servis garantisi altında yer almaktadır bunun öncelikli nedeni ise hizmet politikamızın tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olmasıdır. Ayrıca firmamız yapmış olduğu kombi kart tamir işlemlerinden sonra kartınızı bir takım testlere tabi tutarak sizlere teslim etmektedir.

İstanbul Kombi Kart Tamiri

Kısıklı Kombi Kart Tamiri

Tatlısu Kombi Kart Tamiri

Beylerbeyi Kombi Kart Tamiri

 

LiveZilla Live Chat Software