Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Küçükbakkalköy Kombi Kart Tamiri

Küçükbakkalköy Kombi Kart Tamiri
Küçükbakkalköy Kombi kart tamiri olarak her zaman en iyisi için faaliyet vermekte olup siz değerli tüketicilerimize 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler 1 yıl boyunca servis garantisi altına alınmaktadır.
Küçükbakkalköy Kombi kart tamiri yapmış olduğumuz elektronik kombi kartları sıfır kartlara eş değer olarak yapılmaktadır. Kaliteyi ve konforu bir arada sunarak her zaman en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Bizleri aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak kartınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.
Küçükbakkalköy Kombi kart tamiri yapmış olduğu tüm hizmetler ve faaliyetleri 1 yıl boyunca garanti kapsamına almaktadır. Her zaman en iyisi için faaliyette olan firmamız en son sürüm teknolojiler ile klima servisi hizmeti vermektedir.
Sizler de Küçükbakkalköy Kombi kart tamiri hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak kartınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Merkez Adresimiz haritadaki Yerimiz ;