Çağrı Merkezi 444 27 28
Anasayfa Hakkımızda Kombi Kart Tamiri Servis Bölgelerimiz Markalar İletişim

Servis Bölgelerimiz

Hizmetlerine İstanbul'un anadolu va avrupa yakasında sürdüren firmamız Ümraniye (Merkez), Maltepe ve Ataşehir olmak üzere 1 Merkez 2 Şubeden oluşmaktadır ayrıca bünyesinde bulunan ve tam donanımlı olan mobil servis ekipleri sayesinde siz değerli müşterilermize en kısa süre içerisinde ulaşan firmamız her türlü kombi kart tamir işlemlerinde sizlere garantili olarak Hizmet vermektedir. Ayrıca kombi kart tamirinde İstanbul ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye Geneline hizmet veren firmamız Türkiye'nin neresinde olursanız olun kombi kart tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Anadolu Yakası Kombi Kart Tamiri

Anadolu yakasında bulunan Ümraniye (Merkez) , Ataşehir ve Maltepe şubelerimiz ile sizlere sunduğumuz kombi kart tamir hizmetlerinde yararlanmak için ister çağrı merkezimiz olan 444 27 28 i arayabilir veya şube telefonlarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.


Ümraniye (Merkez)

0216 630 67 72

Maltepe (Şube)

0216 399 57 50

Ataşehir (Şube)

0216 314 8800

 

Avrupa Yakası Kombi Kart Tamiri

Firmamız siz değerli müşterilimiz için kombi kart tamir hizmetlerine Avrupa Yakasında da devam etmektedir. Sizde Avrupa yakasında kart tamir hizmetlerimizden yararlanmak için 444 27 28 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Türkiye Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamir hizmetlerinde İstanbul ile sınırlı kalmayan firmamız oluşturduğu çağrı merkezi sayesinde artık Tüm Türkiye Genelinde tek bir numara üzerinden ( 444 27 28 ) hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun artık sizlerde ekonomik ve garantili kombi kart tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz bunun için yapmanız gereken çağrı merkezimizia arayarak anlaşmalı kargo şirketleri üzerinden kombi kartınızı bizlere göndermektir.

 

 

 

 

LiveZilla Live Chat Software